Pomarańczowa skóra – możesz ją pokonać!

Gdy na skórce ud, bioder, pośladków bądź brzucha widzisz dobre górki również grudki, niestety świadczy to, że i Ciebie dotknął temat cellulitu. Marchewkowa skóra może pojawić się u nas, obojętnie od naszego wieku, albo prowadzonego trybu życia. Według fachowców, ta przypadłość tyczy większości dojrzałych dam, jednak może również pojawić się u młodych dziewczyn. Działa na to stan estrogenu. Jego wahania są najsilniejsze w czasie dojrzewania czy w okresie ciąży. Dodatkowo korzystanie z terapii hormonalnych potrafi zaburzyć stan owego hormonu. Efektem będzie pojawienie się cellulitu.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Niestety, nie powstała jeszcze wspaniała terapia bądź recepta, która by pomogła zupełnie się pozbyć tego problemu. Cellulit niezmiernie często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże zabiegi, dzięki którym umiemy ograniczyć jego występowanie. Wymaga to od nas systematyczności również silnej woli. W pierwszej kolejności zdrowa dieta, a dodatkowo ćwiczenia pomogą nam otrzymać oczekiwane rezultaty. Z tym, że efekty będziemy mogły zobaczyć dopiero po pewnym czasie. Dużo dziewczyn decyduje się ponadto na korzystanie ze specjalistycznych farmaceutyków, czy smarów. Należy jednakże dodatkowo tu uważać, bowiem nie każda z nas może je używać. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, niewiasty chorujące na choroby tarczycy winny być wyjątkowo ostrożne.

Przezwycięż cellulit

Mnóstwo niewiast ażeby pozbyć się marchewkowej skórki, decyduje się na poddanie zabiegom proponowanym przez gabinety medycyny estetycznej. Już po niewielu wizytach, nasza cera odzyska swój zdrowy wygląd. Sensem takich zabiegów, jest zwłaszcza poprawienie krążenia w skórze i usunięcie obrzęków. Jednym spośród notorycznie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na punktowym rozgrzewaniu ciała. Wysoka temperatura rozbija także niszczy komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można stwierdzić efekty. Skórka ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, oraz odzyskuje swój właściwy wygląd. Dla osiągnięcia korzystniejszych skutków zaleca się powtórzenie zabiegu cztery razy.